Ballina / Barcoleta / Shoqërimi

“ - Bir, pse nuk shoqërohesh më me Lorikun? - Mami, a do të shoqëroheshe ti me dikë që pi alkool, duhan e marihuanë? - Jo!!! - Epo, as ai nuk rri me mua... ”

Rreth promo

Komentoni

Email adresa juaj nuk është publikuar.Fushat e kërkuara janë mbushur *

*

Dil në fillim
promo.infosite.alpromo.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar